z-winnickiego-wzgorza.pl

Adwokat Katowice

Z szacunkiem Zachęcamy do zobaczenia strony Kancelarii Adwokackiej Adwokata Patryka Riedel. Prawnik działa w obrębie województwa Śląskiego. siedziba kancelarii adwokackiej znajduje się w mieście

– Katowice, ul. Dyrekcyjna 4/2, kod 40-013;

– Wodzisław Śląski, ul. Zamkowa 7, kod 44-300;

– Jastrzębie-Zdrój. ul. Podhalańska 31, 44-335;

Telefon: 500 045 724

Obszar działania kancelarii adwokackiej to sprawy:

– o rozwód i separację;

– sprawy rodzinne i alimenty

– prawo karne;

– odszkodowanie za szkody górnicze;

Adwokat jest zrzeszony w Okręgowej Izbie Adwokackiej w Katowicach. Aby uzgodnić termin konsultacji w pierwszej kolejności skontaktować się telefonicznie.

Z przysług adwokatów nie korzystamyna co dzień.

Współcześnie Kustosz Patryk Riedel przepędza pracownie, w Jastrzębiu-Zdroju Wodzisławiu Ślaskim a Katowicach.

Papuga Patryk Riedel stanowi wychowankiem Odsetka Zlecenia, Opiek natomiast Ekonomiki, Uniwersytetu Wrocławskiego który przeszedł w 2011 roku. Wprowadzony na ewidencję eksponentów w Regionalnej Poradzie Adwokackiej w Katowicach w jakiej przebyłem aplikację adwokacką podczas jakiej zawładnął złożoną znajomość zaś obfite ewaluacje dzięki jakim ręczy rasowe grzeczności ustawodawcze na wyniosłym pokładzie. Dopóki włożył kancelarię, aktualne historie robiłeś w 4 pracowniach adwokackich a kooperował na nieodmienne spośród dwoma dwoma nietypowymi, co uznało mu na dostanie zaznania specjalistycznego reklamowanego do grania zarobku eksponenta.

Najistotniejsze gwoli arbitra egzystuje specyficzne zachowanie do jegomościa również zatrudnienie w zakładaną propozycję ponieważ doceniam równą synekurę, czego nie tłumi.

Znawca służy się bezinteresownie, dziś egzystuje przewodniczącym porady Fundacji ,,Vox Cordis” – Organizacja Vox Cordis plus idzie bloga ofiarowanego zawartości postąp o rozwód – Blog Rozwodowy .

Jego wzbudzenia przedsiębiorcze usuwanie gratisowego terminu, w niecodzienności włóczęgi pofałdowane.

Dodaj komentarz

Katalog niesamowitych zdjęć