z-winnickiego-wzgorza.pl

Jak zamówić wizażystkę przez Biuti?

Słyszałaś kiedyś o aplikacji, przez którą z łatwością zamówisz kosmetyczkę, wizażystkę, fryzjera – lub fryzjerkę – i każdą osobę z urodowego świata, jaką tylko sobie wymarzysz? Jeśli jeszcze nie – czas, byś dowiedziała się, jak zamówić wizażystkę przez Biuti, bo to wiedza co najmniej podstawowa. Zapraszamy – już wszystko wyjaśnimy.

Najpierw należy pobrać aplikację biuti.pl – można ją z łatwością bezpłatnie pobrać na App Store lub Google Play (w zależności od tego, czy korzystasz z systemu IOS czy Android). Gotowa? Czas na kolejny krok. Musisz znaleźć tę idealną dla siebie profesjonalistkę – fryzjerkę, kosmetyczkę itp.

Teraz przechodzimy do części kluczowej, czyli właściwie to jak zamówić wizażystkę przez Biuti? Płacisz przy pomocy systemu PayU – przelewem online lub kartą. Podczas rezerwacji musisz wybrać odpowiednią datę, godzinę, rodzaj zabiegu, na którym Ci zależy. Jeśli chcesz zamówić usługę z dojazdem, na podstawie trasy doliczymy opłatę za dojazd. Gotowa na wizytę? Dostaniesz jej potwierdzenie. W razie gdyby coś Ci wypadło – do 24 godzin przed wizytą możesz ją odwołać. Jak widać odpowiedź na pytanie jak zamówić wizażystke przez Biuti jest banalnie prosta! Zerknij sam: https://biuti.pl/najczesciej-zadawane-pytania

Dodaj komentarz

Katalog niesamowitych zdjęć