z-winnickiego-wzgorza.pl

Olejki CBG

Olejki CBG zawierają w sobie najrzadszy, to znaczy występujący w roślinach w najmniejszej ilości, kannabinoid. Najłatwiej pozyskać go właśnie z legalnej w uprawie konopi siewnej. Co za tym idzie, sam olejek jest również dopuszczony do normalnej sprzedaży, nie trzeba na niego mieć nawet recepty. Jest produktem całkowicie naturalnym, a jego poszczególne warianty różnią się jedynie stężeniem kannabinoidu. Za stężeniem idzie również oczywiście różnica w cenie.

A dlaczego warto sięgać właśnie po olejki CBG? Ze względu na ich nieporównywalne z żadnym innym naturalnym produktem działanie. Łagodzą nasze zszargane codziennym życiem nerwy, wykazując działanie antydepresyjne. Działają antybakteryjnie oraz, w nieco mniejszym stopniu, przeciwgrzybiczo. Co ważniejsze, badania wykazują, że olejki CBG mają także właściwości sklasyfikowane jako przeciwnowotworowe! Stymulują także wzrost kości.

Rośliny wykorzystywane do wytworzenia tych olejków pochodzą z upraw organicznych, zlokalizowanych w Europie. Nie stosuje się na nich żadnych środków chemicznych. Przed dopuszczeniem do sprzedaży są szczegółowo kontrolowane w laboratoriach. Wszystko po to, aby produkt końcowy zachwycał najwyższą jakością i pomagał osobie go stosującej.

Dodaj komentarz

Katalog niesamowitych zdjęć