z-winnickiego-wzgorza.pl

Ratownictwo Górnicze – System komunikacji bezprzewodowej Resys

System Resys, który został zaprojektowany oraz stworzony przez firmę 2RHP to odpowiedź na potrzeby komunikacji dla ratownictwa górniczego. System gwarantuje możliwość radiowej łączności między ratownikami (system używa technologii full duplex, która użytkowana jest także w telekomunikacji – świadczy to, że Resys pozwala na paralelną komunikację w obie strony). Oprócz tego Resys pozwala na sprawdzanie funkcji życiowych oraz namierzanie poszczególnych odbiorników. Resys jest swojego rodzaju centrum komunikacyjnym dedykowanym do pracy w kłopotliwych warunkach w jakich głównie jest potrzebne ratownictwo górnicze.

Z Resys korzystają nie tylko ratownicy górniczy, jednakowoż też sami górnicy – kopalnie z rozkoszą inwestują w tego rodzaju komunikację, która nie ogranicza górników, równocześnie dając im komfortowe, efektywne oraz nowoczesne narzędzie do komunikacji – zarówno w trakcie codziennej pracy, zwiększając tym samym efektywność oraz zdolność produkcyjną górników, jak także w trakcie wypadków czy sytuacji kryzysowych, gdy Resys przydaje się dla ratowników.

System wspierający ratownictwo górnicze Resys to aktualnie jeden z najbardziej nowatorskich systemów dedykowanych wspierających ratownictwo górnicze w kłopotliwych warunkach – potwierdzają to liczne certyfikaty a też nagrody, jakie pozostały przyznane dla przedsiębiorstwa 2RHP.

Dlatego zachęcamy do zapoznania się ze stroną internetową firmy 2rhp.pl gdzie opisujemy jaki wpływ ma na ratownictwo górnicze nasz system RESYS. Zapraszamy.

Dodaj komentarz

Katalog niesamowitych zdjęć