z-winnickiego-wzgorza.pl

Gruby koc 160

Otulający i bardzo komfortowy, gruby koc 160 x 200 cm, to całkowity must have nadchodzących odległych wieczorów. Wykonany jest z przytulnego oraz jedynego w dotyku materiału. Ten koc z mikrofibry zapewni ciepło oraz poczucie komfortu jakiego uprzednio nie było. Wspaniały koc pled osłoni przed chłodem podczas siedzenia przy stole, biurku lub pracy przy komputerze.Nowy koc nowy kolorPotrzeba przemiany oraz odświeżania naszej przestrzeni wokół leży w każdym z nas, dlatego warto sięgnąć po tenże sprawdzony sposób. Nowy koc w w ulubionym przez nas kolorze wniesie wytęsknioną świeżość. Nowy akcent kolorystyczny, można wykorzystać w dwojaki sposób.

Pierwszy to dopasowanie koca w kolorze podobnym do elementów wystroju mieszkania. W takim zestawieniu będziemy pewni, że nowy pled będzie znakomicie oraz harmonijnie komponował się z wnętrzem.Drugim wyjściem jest zastosowanie kolorystyki na zasadzie kontrastu, gdzie duża, kolorowa powierzchnia koca, przełamuje monotonię barw. Tenże sposób polecany jest do wnętrz o jednolitych oraz nienasyconych barwach. Przełamanie monotonii wniesie ciekawy rezultat i nową energię do pomieszczenia.

Więcej kocy, więcej ciepłaDoskonałe wzornictwo koca z mikrofibry wniesie do mieszkania nowatorski styl. Zestawienie kilku grubych kocy w różnorodnych kolorach, będzie stanowiło wspaniały olśniewający komplet. Taki ciepły zbiór, przyda się całej rodzinie podczas domowych seansów lub porannego celebrowania śniadań. Otuleni w gruby koc 160 będziemy mogli dłużej cieszyć się sobą podczas rozmów, oglądania ulubionego filmu lub czytania pasjonującej książki.

Dodaj komentarz

Katalog niesamowitych zdjęć