z-winnickiego-wzgorza.pl

Producent siatki ogrodzeniowej

Przedsiębiorstwo SIAT STAL to producent siatki ogrodzeniowej i sprzedawca systemów ogrodzeniowych. Naszą działalność prowadzimy nieprzerwanie od roku 2003, a nasza siedziba zlokalizowana jest w Łomży, województwo podlaskie. Poza działalnością lokalną posiadamy sklep online z produktami ogrodzeniowymi.

W zależności od potrzeb każdy produkt w naszym asortymencie można zmodyfikować przez wybór wymiarów, barwy czy stylu wykończenia. Poniżej przestawiamy najciekawsze produkty z naszego sklepu online.

Siatki ogrodzeniowe to główny produkt w naszym sklepie. Dzielimy je na siatki ocynkowane i powlekane. Możemy też wyróżnić siatki zgrzewane, plastikowe, rabatowe, czy leśne.

Następnym interesującym produktem są panele ogrodzeniowe oraz adekwatne do nich słupki, podmurówki oraz sztachety blaszane.

Innym interesującym produktem z naszego sklepu są maty osłonowe, druty ogrodzeniowe oraz sztachety metalowe.

Liczba dostępnych produktów jest bardzo duża, dlatego też służymy specjalistycznym konsultingiem przy wyborze najlepszych produktów ogrodzeniowych.

Nasze materiały sprawdzą się idealnie do ogrodzenia zarówno posesji prywatnych, jak i firmowych, czy ogromnych obszarów przemysłowych.

W naszym sklepie internetowym warto zwrócić uwagę na sekcję Najczęściej kupowane oraz Wyprzedaże, gdzie prezentujemy produkty, które są wyjątkowo popularne oraz mają konkurencyjne ceny, jak na przykład siatka plastikowa.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Siat-Stal.

Dodaj komentarz

Katalog niesamowitych zdjęć