z-winnickiego-wzgorza.pl

Specjalizacja w Niemczech

Celem Treatmed jako firmy pośrednictwa zatrudnienia dla młodych medyków w Federalnej Republice Niemiec jest umożliwienie Ci zdobycia etatu w niemieckiej służbie zdrowia. Dzięki naszemu doświadczeniu i wiedzy na temat rynku pracy na terenie Niemiec, pomożemy Ci w rozpoczęciu pracy dla lekarza bez specjalizacji.

Zdajemy sobie sprawę, jak trudno jest tuż po zakończeniu nauki dostać się na praktykę medyczną w Polsce, dlatego pomożemy Ci zatrudnić się w niemieckiej służbie zdrowia. W Treatmed nie tylko wyszukujemy propozycje zatrudnienia, ale też wspomagamy Cię w całym procesie rekrutacyjnym. Pomagamy nabyć odpowiednie umiejętności językowe. Współpracujemy z kompetentną nauczycielką języka niemieckiego, która Cię wyposaży w umiejętności niezbędne do zaliczenia specjalistycznego egzaminu językowego FSP.

Oprócz tego, że pomożemy Ci znaleźć zatrudnienie u naszych zachodnich sąsiadów, zadbamy też o kwestie urzędowe, wspierając Cię w całym procesie rekrutacyjnym. Dzięki licznym kontaktom z różnymi medycznymi placówkami i placówkami urzędowymi, staramy się jak najbardziej umożliwić Ci rozpoczęcie stażu jako medyk. Weryfikujemy kompletność wysyłanych przez Ciebie dokumentów, zwracamy uwagę na ulepszenia, jakie warto wprowadzić w życiorysie oraz planujemy próbne dni pracy w szpitalach. Pomagamy uzyskać aprobację (Approbation).

Dbamy o to, żeby nasza komunikacja z Tobą jako starającym się o pracę była jak najbardziej klarowna i informujemy o wszystkich pojawiających się zmianach. Korzystając z pośrednictwa Treatmed, możesz mieć pewność, że nie trafisz na nierzetelnego lub nieuczciwego zatrudniającego. Nasze oferty zawsze się zgadzają ze stanem rzeczywistym – otrzymujesz od nas dokładną informację dotyczącą warunków zatrudnienia oraz pensji.

W razie jakichkolwiek problemów z z zatrudniającym, zawsze możesz zwrócić się do nas o pomoc. Wyjaśnimy niedomówienia, a gdyby zaszła taka potrzeba, pomożemy zmienić Ci miejsce zatrudnienia w Niemczech.

Dodaj komentarz

Katalog niesamowitych zdjęć